Αποτελέσματα και Βαθμολογίες στα Πρωταθλήματα Ποδοσφαίρου της Βοιωτίας

Κοινοποίηση στα Social Media

Α’ Κατηγορια  Βοιωτιας
Αποτελεσματα 5ης Αγωνιστικης
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου – Αναγεννηση Σχηματαριου    1-0
Αμβρυσσεας Διστομου – ΠΑΟΚ Κυριακιου                      2-1
Ενωση ΑΣΑ – ΑΕ Ορχομενος                                             6-0
Επαμεινωνδας Λευκτρων – Δαφνη Ερυθρων                      1-1
ΠΑΟΚ Κοκκινου – Απολλων Ακραιφνιου                          0-0
Παμβαγιακος – Παρνασσος Αραχωβας                               0-2
ΑΕ Δηλεσι – Παναλιαρτος                                                  7-1
ΑΟ Υπατο – ΑΟ Θηβα                                                        2-4

Α’ Κατηγορια Βοιωτιας
η Βαθμολογια σε 5 Αγωνες
1.ΑΟ Θηβα                                15  18-3
2.Ενωση ΑΣΑ                            11  21-2
3. ΠΑΟΚ Κοκκινου                   11  10-3
4.Παρνασσος Αραχωβας            11   8-3
5.Παμβαγιακος                           10   7-4
6.Κιθαιρωνας Καπαρελλιου         9   9-7
7.ΠΑΟΚ Κυριακιου                     9   6-7
8.Αναγεννηση Σχηματαριου        7   7-6
9. Δαφνη Ερυθρων                       7   9-10
10.Αμβρυσσεας Διστομου            7  8-10
11.ΑΕ Δηλεσι                               6  10-7
12. Επαμεινωνδας Λευκτρων       6   5-9
13.Απολλων Ακραιφνιου             4   2-7
14.ΑΕ Ορχομενος                        1   5-16
15. ΑΟ Υπατο                              0  4-18
16.Παναλιαρτος                           0   1-18

* η Ενωση ΑΣΑ ξεκινησε στο πρωταθλημα με -2

Α’ Κατηγορια Βοιωτιας
6η Αγωνιστικη
ΑΟ Θηβα – Παναλιαρτος
Αμβρυσσεας Διστομου – Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
Αναγεννηση Σχηματαριου – Ενωση ΑΣΑ
ΠΑΟΚ Κυριακιου – Επαμεινωνδας Λευκτρων
ΑΕ Ορχομενος – ΠΑΟΚ Κοκκινου
Δαφνη Ερυθρων – ΑΟ Υπατο
Απολλων Ακραιφνιου – Παμβαγιακος
Παρνασσος Αραχωβας – ΑΕ Δηλεσι

Β’ Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
Αποτελεσματα 4ης Αγωνιστικης
Πανγεωργικος – Πηγασος Αγιας Αννας               Aναβληθηκε
Α.Σ Λεονταριου – ΑΟ Καστρο                              2-2
Παναθηναικος Κυριακιου – Νικη Λαφυστιου       0-2
ΑΟ Παυλο – ΑΟ Υψηλαντης                                 2-1
Κυπαρισσος Αντικυρας – Πανδαυλειακος             0-1
Ρεπό…Θεσπιακος

Β’ Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 4 Αγωνες
1.Νικη Λαφυστιου                12  11-2
2. Θεσπιακος                        9*  11-4
3. Πηγασος Αγιας Αννας       6*   9-5
4. Α.Σ Λεονταριου                 5*   5-4
5. Πανγεωργικος                   4** 3-2
6. Κυπαρισσος Αντικυρας     4    6-6
7. ΑΟ Καστρο                       4*  5-4
8. Παναθηναικος Κυριακιου  3   3-8
9. ΑΟ Παυλο                         3   5-8
10. Πανδαυλειακος               3   6-11
11. ΑΟ Υψηλαντης                0  3-12

* οι ομαδες με Αστερακι εχουν κανει το ρεπο τους
** Πανγεωργικος και Πηγασος Αγιας Αννας εχουν ενα παιχνιδι λιγοτερο
εχουν κανει ενα παιχνιδι περισσοτερο

Β’ Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
5η Αγωνιστικη
Πηγασος Αγιας Αννας – ΑΟ Υψηλαντης
ΑΟ Καστρο – Πανγεωργικος
Πανδαυλειακος – ΑΟ Παυλο
Θεσπιακος – Α.Σ Λεονταριου
Παναθηναικος Κυριακιου – Κυπαρισσος Αντικυρας
Ρεπο …Νικη Λαφυστιου

Β’ Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
Αποτελεσματα 4ης Αγωνιστικης
Κεραυνος Αγιου Θωμα – ΑΕΣ Ελεωνας                 2-1
Ιωνικος Αστερας Θηβας – ΑΟ Μαυρομματι            3-1
Ελλοπιακος – Αρματηλατης                                    1-4
ΑΟ Ασκρης – ΑΕ Δερβενοχωρια                            1-3
Ηρακλης Ασωπιας – Ολυμπιαδα Οινοφυτων         1-0
Δοξα Μουρικιου/Πελοπιδας – ΑΟ Πλαταιες            2-2

Β’ Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 4 Αγωνες
1. Ιωνικος Αστερας Θηβας         10   12-1
2. Δοξα Μουρικιου/Πελοπιδας   10   12-3
3. Αρματηλατης                           9   10-4
4. ΑΟ Πλαταιες                            8    8-3
8. Κεραυνος Αγιου Θωμα           7     3-5
5. Ολυμπιαδα Οινοφυτων           6     8-5
6. Ηρακλης Ασωπιας                  6     8-5
7. ΑΕ Δερβενοχωρια                  4     4-9
9. ΑΕΣ Ελεωνας                         3     6-13
10. ΑΟ Ασκρης                           3    4-12
11. Ελλοπιακος                           3    3-12
12. ΑΟ Μαυρομματι                    0    3-13

Β’ Κατηγορια 2ος Ομιλος
5η Αγωνιστικη
ΑΟ Πλαταιες – Ιωνικος Αστερας Θηβας
Δοξα Μουρικιου/Πελοπιδας – Ηρακλης Ασωπιας
Αρματηλατης – ΑΕΣ Ελεωνας
ΑΕ Δερβενοχωρια – Ελλοπιακος
Ολυμπιαδα Οινοφυτων – Κεραυνος Αγιου Θωμα
ΑΟ Μαυρομματι – ΑΟ Ασκρης

τα Σημερινα Αποτελεσματα Επιμεληθηκαν
οι Σιλας Παυλου και  Μηνας Παπαθωμας
Ευχαριστουμε ολους τους Ανταποκριτες  Συνεργατες
και παραγοντες σε ολη τη Βοιωτια για την πολυτιμη βοηθεια τους !!!

thiva spor