Εκλογές στην ΕΣΕΕ με συμμετοχή και Βοιωτών υποψηφίων

Κοινοποίηση στα Social Media

Την Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου θα πραγματοποιηθούν οι αρχαιρεσίες για την ανάδειξη των νέων Οργάνων Διοίκησης της Εθνικής Συνομοσπονδίας Ελληνικού Εμπορίου. Οι ψηφοφορίες θα διεξαχθούν στην έδρα της ΕΣΕΕ (Μητροπόλεως 42) και θα συμμετάσχουν 422 αντιπρόσωποι – εκλέκτορες από το σύνολο της χώρας.

Εν τω μεταξύ, ολοκληρώθηκε η διαδικασία κατάθεσης των συνδυασμών και η ανακήρυξη των υποψηφίων από τον Πρόεδρο και τον Γενικό Γραμματέα της ΕΣΕΕ, όπως το καταστατικό προβλέπει.

Στις εκλογές λαμβάνουν μέρος 3 συνδυασμοί και ένας ανεξάρτητος υποψήφιος.

Ο αριθμός και η σύνθεση των ψηφοδελτίων αποδεικνύει το έντονο ενδιαφέρον των εμπόρων του συνόλου της επικράτειας για ενεργή συμμετοχή στα κοινά του εμπορικού κόσμου της χώρας.

Οι ανακηρυχθέντες υποψήφιοι ανά συνδυασμό και Όργανο Διοίκησης έχουν ως κάτωθι:

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΕΝΩΜΕΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ»

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΚΟΡΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ)

ΓΕΡΟΝΤΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΓΚΑΤΖΟΦΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ

ΚΑΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΓΙΟΥΜΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΠΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΓΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΡΕΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΚΟΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΖΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΕΝΙΤΣΕΦΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΠΕΛΙΑΤΗΣ ΚΙΜΩΝ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

Υποψήφιοι για την Εφορευτική Επιτροπή

ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΜΑΛΛΙΟΣΤΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΣΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ»

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΡΦΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΓΙΑΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΚΟΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΟΝΤΟΜΙΧΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΛΙΟΝΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

ΤΣΙΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΧΩΤΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

ΣΑΠΡΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ»

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΡΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΒΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΛΙΔΩΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΣΕΡΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤΡΙΦΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ  ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ