Οι μαθητές των Δημοτικών της Βοιωτίας που διακρίθηκαν στον διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά»

Την Παρασκευή 9 Μαρτίου 2018 πραγματοποιήθηκε ο 12ος μαθητικός διαγωνισμός «Παιχνίδι και Μαθηματικά» για τους μαθητές της Ε΄ και ΣΤ΄ Δημοτικού των σχολείων του Νομού Βοιωτίας και την περασμένη εβδομάδα ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα .

Ο διαγωνισμός οργανώθηκε από τα κεντρικά της Ε.Μ.Ε. και διεξήχθη σε συνεργασία με το παράρτημα της Ε.Μ.Ε. Ν. Βοιωτίας, τους δασκάλους των σχολείων και με τη στήριξη της Διεύθυνσης Α/θμιας Εκπ/σης.
Στο διαγωνισμό αυτό οι μαθητές διαγωνίστηκαν στα σχολεία τους με επιτηρητές τους δασκάλους τους.
«Ευχαριστούμε όλους όσοι στήριξαν αυτή τη διοργάνωση. Αξίζουν συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες και ιδιαίτερα στους 139 μαθητές που διακρίθηκαν με την επίδοσή τους.
Η Μαθηματική Εταιρεία και το Παράρτημα Βοιωτίας για πρώτη φορά Πανελλαδικά οργάνωσε στις 9 Φεβρουαρίου μάθημα προετοιμασίας των μαθητών με συμμετοχή απ όλα τα σχολεία της Βοιωτίας», σημειώνουν μεταξύ άλλων εκ μέρους του Δ.Σ. του παραρτήματος ΕΜΕ Βοιωτίας ο Πρόεδρος Γιάννης Βελαώρας και ο Γραμματέας Στράτος Αρετός».
Και καταλήγουν: «Αυτό μας δίνει τη δύναμη να μείνουμε δίπλα τους τόσο με τις εκδόσεις της (Μικρός Ευκλείδης για το Δημοτικό σχολείο, τον Ευκλείδη Α για το Γυμνάσιο) όσο και με τα μαθήματα προετοιμασίας για τους μαθηματικούς διαγωνισμούς. Η βράβευση των μαθητών θα γίνει τον Οκτώβριο του 2018».

Οι μαθητές που διακρίθηκαν είναι:

Για την περιοχή Λιβαδειάς
Ε΄ Τάξη
1. Πούλος Ιωάννης Ε2 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
2. Μπότση Ασημίνα Ε 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
3. Μπαμπλέκος Αναστάσιος Ε 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
4. Τζαβάρα Αγγελική Ε 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
5. Παπαγεωργίου Βασίλειος-Ιωάννης Ε 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
6. Βελαώρα Ισμήνη Ε1 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
7. Μπεϊνά Ιωάννα Ε2 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
8. Καντάς Νικόλαος Ε1 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
9. Λυμπερτού Μαρία Ε2 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
10. Πούλια Άννα Ε2 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
11. Αλεξανδρής Δαυίδ Ε1 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
12. Κολιούκος Δημήτριος Ε1 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
13. Λύτρας Κωνσταντίνος Ε2 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
14. Κούσιαντα Δήμητρα Ε1 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
15. Παπαγεωργίου Κατερίνα Ε2 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
16. Σωτηροπούλου Φρειδερίκη Ε2 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
17. Μούκα Μαριάμ Ε2 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
18. Αγγελάκου Κωνσταντίνα Ε1 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
19. Γώγουλας Σεραφείμ Ε 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
20. Ιγγλέζου Μαρία-Ανθούλα Ε2 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
21. Παπαδημητρίου Ιωάννης Ε1 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
22. Χριστοδούλου Ασημίνα Ε1 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
23. Αποστολόπουλος Θεόδωρος Ε 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
24. Οικονόμου Νικόλαος Ε 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
25. Μπίμης Σπύρος Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26 .Ζάχαρη Αλεξάνδρα Ε ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27. Τσούρας Ιωάννης Ε ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
28. Κουμπογιάννου Νίκη Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ
29. Ανδρίτσος Λάμπρος Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
30. Βελαώρας Χρήστος Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
31. Σίμου Μαρίνα Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
32. Σίμου Θεοφανεία Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
33. Τσιλομήτρος Κωνσταντίνος Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΡΟΥ
34. Νίκα Τζίνα Ε2 ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
35. Αλευράς Λουκάς Ε1 ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ

ΣΤ΄ Τάξη
1. Καρούζου Ευσταθία ΣΤ1 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
2. Μωραΐτης Λουκάς ΣΤ2 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
3. Λιτσάκης Μιχαήλ ΣΤ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
4. Σκοτίδα Βασιλική ΣΤ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
5. Αγραφιώτη Φλώρα ΣΤ1 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
6. Γκουράρου Βαρβάρα ΣΤ1 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
7. Παντίσκας Αθανάσιος ΣΤ1 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
8. Νασιάκος Ιάσονας ΣΤ2 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
9. Παπαδοπούλου Νικολέτα ΣΤ2 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
10. Βάγγος Αναστάσιος ΣΤ3 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
11. Κεφαλά Βασιλική ΣΤ3 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
12. Παπατριανταφύλλου Ζωή ΣΤ3 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
13. Γιαμά Ελένη ΣΤ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
14. Κουτσούμπα Ελένη ΣΤ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
15. Πέτρου Δημήτριος ΣΤ2 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
16. Αγνιάδη Παρασκευή ΣΤ1 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
17. Περγαντίνας Κωνσταντίνος ΣΤ1 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
18. Πούλος Δημήτριος ΣΤ1 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
19. Παπασπύρου Λυδία ΣΤ1 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
20. Χαρατσής Γεώργιος ΣΤ2 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
21. Γουργιώτης Γεώργιος- Αλέξανδρος ΣΤ1 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
22. Πέτσα Κατερίνα ΣΤ2 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
23. Μπαμπαλής Λάμπρος ΣΤ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
24. Περλεπέ Παναγιώτα ΣΤ1 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
25. Τάγκαλης Επαμεινώνδας ΣΤ1 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
26. Χριστοδούλου Βασιλική ΣΤ1 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
27. Κίφορ Αντρέι-Ιοάν ΣΤ2 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
28. Κουτής Νικόλαος ΣΤ1 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
29. Χιωτέλη Ευαγγελία ΣΤ1 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
30. Μιχάλης Ιωάννης ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
31. Σουλιώτη Ζαφειρία ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32. Βελέντζα Λουκία ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
33. Θεοχάρη Σοφία ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
34. Καρούζος Λουκάς ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΥΛΕΙΑΣ
35. Αραπατσάκος Χρήστος ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
36. Κοτρόγιαννος Αναστάσιος ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
37. Σπυροπούλου Σταυρούλα ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΙΡΩΝΕΙΑΣ

Για την περιοχή Θήβας
Ε΄ Τάξη
1. Τουλουμάκος Χαράλαμπος Ε1 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
2. Κολυμπίρης Δημήτρης Ε1 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
3. Δεληκωνστατή Όλγα Ε1 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
4. Κοβάνης Παναγιώτης Ε1 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
5. Σκυριανού Ιωάννα Ε2 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
6. Νικολάου Δήμητρα Ε2 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
7. Μπεκρής Γιώργος Ε2 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
8. Βεντούρη Παναγιώτα Ε1 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
9. Σταμούλης Μάριος Ε 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
10. Αναστασίου Αθηνά Ε1 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
11. Γεωργίου Γεωργία-Άλκηστις Ε1 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
12. Ρόκας Δημήτριος Ε2 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
13. Λώλος Σπυρίδων – Φίλιππος Ε 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
14. Ρόκκος Γεώργιος Ε 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
15. Μήλιος Χρήστος Ε 1ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
16. Ζωίτσης Νικόλαος Ε 2ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
17. Λύτρας Ανδριανός Ε 3ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
18. Σιαμπάνης Δημήτριος Ε 3ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
19. Παππά Χριστίνα Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
20. Κατσαβριάς Νικόλαος Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ
21. Κόντος Επαμεινώνδας Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ
22. Νικολάου Αργύρης Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΜΑΤΟΣ
23. Παπαστάμου Στυλιανή Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΓΙΩΝ
24. Μπαντέκας Αχιλλέας Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΗΛΕΣΙΟΥ
25. Μπαρδώσας Νίκος Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ
26. Αχμετάι Χριστίνα Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΑΙΩΝΑ
27. Λάμπρου Γεώργιος Ε ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΗΒΩΝ
28. Κοντραλιού Ελβισόν Ε ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΠΑΡΕΛΙΟΥ
29. Τσαραμπάρη Σοφία Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ
30. Μανάρα Έλενα Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ
31. Μανάρας Χρήστος Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ
32. Πελώνη Ζωή Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ
33. Μαρίνα Ορέστης Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΙΩΝ

ΣΤ΄ Τάξη
1. Λαλιώτης Νικόλαος ΣΤ1 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
2. Τουλουμάκος Λουκάς ΣΤ2 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
3. Μανωλτζάς Γρηγόρης ΣΤ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
4. Πάσσα Μάριος ΣΤ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
5. Κοκκίνης Χρήστος ΣΤ1 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
6. Γκούνελος Λάμπρος ΣΤ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
7. Κατσιμίχας Παναγιώτης ΣΤ1 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
8. Δαμίγου Ασημένια ΣΤ1 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
9. Κουράντου Ρόζα ΣΤ2 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
10. Κυριάκου Ανδρέας ΣΤ1 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
11. Πούπουλας Ορέστης ΣΤ2 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
12. Μανάρα Ευγενία ΣΤ1 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
13. Υάχια Γιασμίν ΣΤ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
14. Καπούλος Γιώργος ΣΤ1 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
15. Χρήστου Στέφανος ΣΤ2 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
16. Τσιώλη Χρυσάνθη ΣΤ2 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
17. Μαστρογιάννη Νεφέλη ΣΤ1 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
18. Παναγούλια Μαρία-Αθηνα ΣΤ2 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
19. Βογγέλης Ιωάννης ΣΤ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
20. Γεράση Χριστίνα ΣΤ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
21. Καμπούρης Μιχαήλ-Ηλίας ΣΤ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
22. Καριώτης Αντώνης ΣΤ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
23. Βρεττός-Βλάχος Περικλής ΣΤ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
24. Ψύχουλα Ανδρoνίκη ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ
25. Δράκου Ευθυμία ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ
26. Κυρίακου Ελένη ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΜΑΤΟΣ
27. Γκαγκανράζ Σινγκ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΗΛΕΣΙΟΥ
28. Μελετίδης Χρήστος ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ
29. Κατσίφη Μαριάννα ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΩΝΑ
30. Κοντραλιού Αμαριλντα ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΠΑΡΕΛΙΟΥ
31. Κατσιμίχας Θεόδωρος ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ
32. Κώνστας Σεραφείμ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ
33. Σοφού Ελευθερία ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΙΩΝ
34. Παπασωτηρίου Δημήτριος ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΙΩΝ